Firma - Transdrewneks

Przejdź do treści
Wiemy wszystko o palatech

Posiadamy Licencję EUROPEAN PALLET ASSOCIATION AUSTRIA na stęplowanie znakiem EPAL PL-106 z odbiorem jakościowym BUREAU VERITAS.
O Nas
   Zajmujemy się produkcją opakowań drewnianych różnych typów od roku 1989. Na rynku opakowań jesteśmy doświadczoną firmą w Polsce.

  Dzienna produkcja to ponad 2000 szt. licencjonowanych palet typu EUR w systemie automatycznym - 2 linie Bohm & Kruze oraz Wanderloo.

   Posiadamy Licencję EUROPEAN PALLET ASSOCIATION AUSTRIA na stęplowanie znakiem EPAL PL-106 z odbiorem jakościowym BUREAU VERITAS.

 Ponadto produkujemy około 80 typów palet jednorazowych różnych wymiarów, skrzyń i wszelkiego rodzaju opakowania z drewna.. Palety typu EUR produkujemy ze wsporników z drewna masywnego-kantówka i drewna rozdrobnionego (trociny - kleje ekologiczne) z atestem Instytutu Technologicznego w Poznaniu.
Palety EUR wykonane są zgodnie z wymogami międzynarodowymi, gwarantują bezpieczeństwo w transporcie i magazynowaniu.

  Uzyskaliśmy również Świadectwo Poznańskiego Instytutu Technologicznego Sieć Badawcza Łukasiewicz na produkcję wyrobów z drewna zgodnie ze standardami FAO (International Plant Protection Convention - IPPC) przewidzianymi dla środków fitosanitarnych dotyczących drewnianych materiałów opakowaniowych stosowanych w handlu międzynarodowym (DB, KD, HT). Drewno poddawane jest obróbce termicznej czego potwierdzeniem jest umieszczanie na gotowym wyrobie specjalnego znaku zatwierdzonego przez IPPC wraz z podaniem numeru naszego zakładu.

  Od roku 2023 posiadamy również Certyfikat PEFC pozwalający na utrzymanie łańcucha dostaw wyrobów zawierających surowce leśne i drzewne.
Posiadamy własną suszarnię - 6 komór o łącznej kubaturze 2000 m3, na życzenie klienta suszymy palety do żądanej wilgotności.

  Każdy wyprodukowany u nas wyrób możemy dostarczyć do każdego miejsca w Europie własnym transportem w dogodnym dla klienta terminie. Posiadamy Wewnątrzwspólnotową Licencje do przewozu rzeczy.
Od 35 lat współpracujemy z Firmami doradzając, projektując i produkując wyroby najwyższej jakości.
Transdrewneks Sp. z o.o. J.V.
Wróć do spisu treści